Redirect Notice
The previous page is sending you to
https://www.alcalasubastas.es/en/lot/108-1981-1981/638-8014-Columna-salomonica-de-madera-tallada-y-dorada-y-esgrafiada-con-capitel-de-orden
.
If you do not want to visit that page, you can
return to the previous page
.