Gledanje u šolju-vežbaonica i učenje

Započela Sekretarica 04.04.2018. 18:31

in my dreams and in my prayers forever
Poruke:
743
Pol:
barbiedoll imas onda vrlo jaku intuiciju , i to je vrlo bitno u svakoj vrsti gatanja ..
Ja na primer obavezno pogleda figure, pa povezujem i dodajem intuiciju ..
Nekada se i meni desi da nista ne vidim i da ne znam ni sta da napisem, obicno takve solje ne gledam ..
Znam i da kad sam premorena ne gledam odprilike do  3 solje dnevno ponekad i do 5 zavisi ali sve iznad toga je opterecujuce vrlo ..
Dama sa losim navikama🌹🍷👠🚘👑

članica
Poruke:
9.772
Pol:
Znas kako, uocim ja ako se ocrta npr.zaba ili konj ili sta znam ali prvo sto mi zapadne za oko su "figure" momka i devojke ili jos nekih ljudi oko njih itd.

I meni se znalo desavati da nista ne vidim, gledam u onu solju i sve mi magla pred ocima.  :confused:

članica
Poruke:
672
Pol:
Pozz a kako tu.acite svdinju jel ona neki vid napredovanja ili? Ja koliko vidim ovdje na njenoj strani neka osoba je kao oslobadja se nekog tereta i broj 5 i posmatra neke osobe ...a na vrhu kao svinjadigla glavu tamna...


članica
Poruke:
9.772
Pol:
Ja je tumacim kao novcani dobitak ako je na zenskoj strani ili na muskoj a ako je na zajednickim stranama onda kao neki hajmo reci napredak u ljubavnom smislu izmedju te 2 osobe.

članica
Poruke:
21
Pol:
Citat: barbiedoll poslato 13.04.2018. 00:10
petrovic_sandra Uspela sam da otvorim.
Bogami, ja ovde vidim svasta.  :mrgreen:

Rekla bih da ces ubrzo dobiti poveci iznos novca.
Stoji ti ovde i neki sex.
Vidim te ovde kako se ljubis sa visokim, dominantim (rekla bih tamnijim) muskarcem, koji voli da svrlja i neozbiljan je uprkos svemu.
Ali ovde postoji jos neki krupniji muskarac koji ce se upetljati u vas odnos, neko ko te zeli za sebe.
I taj neko ima nekog prijatelja koji ce da ga savetuje i smiruje kada si ti u pitanju.
Zavrzlama teska.


Ja moram ovako da citiram, ne znam drugacije haha  Hvala ti sto si pogledala, iako znam da iz privatnih razloga vise ne gledas i to se, naravno, postuje. :) Ja vjerujem u tebe, kao sto sam vec rekla haha a trenutno i jeste naisao neki period teske zavrzlame, zato sam i okrenula solju haha tako da mi ne preostaje nista drugo nego da prizeljkujem ovaj novcani dobitak ako nista drugo  :ll: Puno pozdrava za tebe, pored prosle djevojke koju sam citirala i ti si bila najblize, pa vidjecemo sta ce biti  :ll: :lipstick mark:

" da se oprosti duša moja... "
Poruke:
1.657
Pol:
Djevojke, pomagajte  :clap:

Vidite li sta u solji i zelji (ljubavna) ? :)





Unaprijed hvala :)  :yeah:
" ovo si ti, po nečemu znam... "

in my dreams and in my prayers forever
Poruke:
743
Pol:
Opet iz pocetka vidim da se bunite..
Zatvorena solja

Rasejana solja ova crvena tacka uzeljenje

Otprazna solja (brige, pad komunikacije, udaljivanje,(belina))

Dobitak novcani  :mrgreen:

1. Crn talog~ jacina, samopuzdanje, zadtvorena osoba, ekonomski stabilna, psihicki vrlo jaka..
2. Svetliji smedji talog ~ pad osecanja, emotivno skrhana, jaka osoba koja trazi izlaz iz date situacije, sada stabilna psihicki, mora raditi na sebi jer to se zahteva, komunikativna.
3. Beo talog, brige, emotivna praznina , pad komunikacije, nerazumevanje od strane drugih , razlaz, ako se nalazi na strani prekoputa drake onda oznacava karmu sve sto se sada poseje u buducnosti ce se pozanjati ..
E sad ovo se nadam da vam je pomoglo i
nadam se da se clanice nece naljutiti sto sam iskoristila slike njihove posto od 10 okretanja moje su sve zatvorene..
Dama sa losim navikama🌹🍷👠🚘👑

članica
Poruke:
1.748
Pol:
Takvi primeri treba da se kace ovde, ili ko ima solju od ranije, nesto sto se vec ostvarilo, pa da diskutujemo o tome. Koje figure vidimo i kako ih tumacimo. Da mogu na primerima i ostale clanice da vide kako se to radi. :)
No me interesa nada

članica
Poruke:
808
Pol:
Lokacija:
planeta Venera :)
Evo i moje solje.
Lako mogu da protumacim kada se lepo oslika. U mojoj trenutno vidim brigu i teret i dobitak. :mrgreen:

Moze pomoc?
I nije zivot prosao, nismo umorni i nema na nama rana

članica
Poruke:
1.748
Pol:
Taman da posaljem jednu staru solju i izbaci me, drage zene. :mrgreen:
Jeste Kockice to dobitak u kuci, a mene zanima sta znaci kad se ovako pomeri soc pri dnu, pa ostane zutina sa tackicama? Jedna zena mi rece bolest u kuci i u to doba je bila u pravu, samo ne znam za te tackice, ne lici mi bas to na to. :confused:
No me interesa nada

članica
Poruke:
808
Pol:
Lokacija:
planeta Venera :)
Ja bih rekla da je to briga u kuci. Za bolest sam cula od jedne zene da je to kada se talog u kuci rascepa na dva dela i ostane ona bela linija. Nadam se da nije. Ne znam kako druge devojke tumace.
I nije zivot prosao, nismo umorni i nema na nama rana

članica
Poruke:
3.482
Pol:
Cure super tema...pogotovu za nas koji pojma nemamo...pozdrav svima...sto se prethodne solje tice kazu da to znaci da zenska osoba povlaci teret sa muske strane...kod njega je ta belina i u takvom slucaju klizeceg taloga to znaci ambicioznost i preuzimanje tereta na nju...volela bih jos neko znacenje...inace predlog da se pored tumacenja odmah dopise i figura koja je uocena i zasto je doslo do takvog zakljucka je odlican bar za one koji zele da nauce.Predlog o postavlja ju starih soljica sa ispunjenim delimicno ili potpuno zapisima je odlican i bolje je da se ovde postavljaju stare i ostvarene a na drugoj temi nove soljice.Pozdrav svim curama i uskoro postavljam solju koja se vec izdesavala u vecem delu...

članica
Poruke:
1.748
Pol:
Evo jedna strana stare soljice.
Moje pitanje je, da li se ovde moze uociti razlaz? Posto je usledio posle par dana, a meni se cini da je ovde prikazana razdvojenost. Opet, sebi je tesko gledati, nemoguce. :mrgreen:
No me interesa nada

članica
Poruke:
808
Pol:
Lokacija:
planeta Venera :)
Ja bih rekla da je muskarac otisao od zene. Jel bilo tako?
I nije zivot prosao, nismo umorni i nema na nama rana

članica
Poruke:
1.748
Pol:
Tako nekako, nego po cemu to zakljucujes? :)
No me interesa nada